Hakkımızda

Hakkımızda

2004 yılında kurulan Planet Pet Veteriner Kliniği, mağaza ve klinik olarak iki farklı bölümden oluşmaktadır. Ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize ve minik dostlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Kliniğimiz muayene odası, ameliyathane, röntgen odası, banyo ve konaklama odalarından oluşmaktadır. Veteriner hekimlerimiz tarafından her türlü operasyon ve muayene en modern yöntemlerle gerçekleşmektedir.

Tarık Akan
Ekibimiz

Tarık Akan

1976 Yılında Edirne İli Keşan İlçesi doğumludur. Trakya'lı olmaktan gurur duymaktadır. İlk ve orta öğrenimini Keşan'da tamamladıktan sonra 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi öğrenimini kazanmıştır. Fakülteye geldiğinde öğrenimini bitirip Keşan'da çiflik hayvanlarının sağlığına yönelmeyi planlamış fakat 2. sınıfın yazında pet kliniği ile tanıştıktan sonra hayatını bu yönde değiştirmiştir. 1996 yılından sonra tüm hayatı kedi köpek sağlığı için öğrenme, öğrendiklerini uygulama, mesleki gelişim konusundaki çalışmalarla geçmiş ve geçmeye devam etmektedir. Askerliğini gıda kontrol subayı olarak çok sevdiği Edirne'de tamamlamıştır. Askeri disiplini hayatında çok önemli bir yerde görmektedir. Evli iki çocuk babasıdır. İyi bir baba ve iyi bir hekim olmayı hayatının en önemli amacı olarak görmektedir. Çocukluğundan beri her daim köpekleri ve kedileri olmuştur. Acı kayıpların hayatın bir parçası olduğunu ilk olarak sevgili köpeği GİZMO'da yaşamış acıların bitmediğini de yıllar içinde öğrenmiştir. Mesleki örgütlerde çalışmayı çok kıymetli bulduğu için her daim bir çalışmanın parçası olmuş, bir çok mesleki kuruluşun oluşumunda ve çalışmasında görev almıştır.

Planet Pet Veteriner Kliniği kendisine ve beraber çalıştığı birçok hekim arkadaşına okul olmuş ve olmaya devam etmektedir.

Ekibimiz

Mertcan Dede

1991 yılında Hatay'ın Antakya ilçesinde doğdu. İlköğrenim ve lise hayatını doğduğu şehirde tamamladı. 2010 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Veteriner Fakültesini tam burslu kazanarak 2016 yılında mezun oldu. 2017 yılında Planet Pet ailesine katıldı ve o günden beri bu ailenin bir parçası olmaya devam ediyor.

Mertcan Dede
Müge Akarca
Ekibimiz

Müge Akarca

1994 yılında Edirne'nin Keşan ilçesinde doğdu. Ailesinin mesleğinden dolayı çeşitli şehirlerde bulundu. İlk okul,orta okul ve lise hayatını buralarda tamamladı. 2013 yılında Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesini kazandı. 2020 yılında fakülteden mezun oldu. Fakülte eğitim hayatı boyunca hayvanlarla alakalı bir çok gönüllülük projesinde bulundu. 2020 haziran ayından beri Planet Pet ailesiyle birlikte.

Bilgi ve randevu almak için telefon numaramız    0212 267 40 69   

Bizi Arayın

Kliniğimize ulaşmak için İletişim Bölümün'den yol tarifi alabilirsiniz.

Yol Tarifi